Leden

V lednu jsme hojně využívali interaktivní didaktické pomůcky. Učili jsme se programovat robotickou včelku Bee – Bot a pomocí 3Boxu jsme kreslili na podlaze. V tvořivé dílně Tři králové jsme vyráběli papírové loutky na špejli, se kterými jsme si zahráli a zazpívali. Také jsme trénovali hraní stolní hru  člověče nezlob se. Soupeření s figurkami nás velmi bavilo. V projektových dnech jsme se seznámili s prevencí šikany a splnili jsme řadu tvořivých úkolů na téma zima. A užili jsme si i krásnou narozeninovou oslavu.

Text Iveta Potůčková, foto Romana Valentová

tn_obrazek_16299.jpeg